در دنیای تجارت همراه شما هستیم

صادرات

تمرکز بر فرصتهای صادراتی خصوصا در کشورهای همجوار ایران همواره از مهمترین برنامه های شرکت بوده است. وجود شرکتهای فرامزی و شبکه همکاران این مجموعه باعث شده تا نه تنها در بازاریابی محصولات در خارج مرزهای ایران فعال باشد بلکه در زمینه عملیات اجرایی صادرات نیز از مزیت رقابتی قابل توجهی برخوردار باشد.

واردات

این شرکت در زمینه واردات کالاهای اساسی به ایران فعالیت عمده و گسترده دارد.

خرید دست اول از طریق شرکتهای وابسته به گروه از منابع عرضه کننده اصلی، کاهش هزینه های لجستیک از طریق افزایش کارآیی زنجیره تامین و اطمینان از کیفیت محصولات به واسطه نظارت مستقیم بر چرخه تامین تا فروش، باعث ایجاد مزیت رقابتی در امر واردات کالا بوده است.

بازرگانی فرامرزی

تامین کالا به سفارش شرکتهای ایرانی جهت واردات به ایران یا به سفارش شرکتهای بین المللی جهت واردات به سایر کشورها جزو توانمندی های قابل توجه این شرکت بوده است. وجود شبکه گسترده بین المللی به ما این امکان را داده است تا نه تنها در زمینه منبع یابی و تامین دست اول کالاها از اقصی نقاط دنیا فعال باشیم بلکه بتوانیم به مشتریان طیف وسیعی از خدمات مالی و لجستیکی  را ارائه دهیم تا ایشان بتوانند مطابق سلایق و توانمندیهای خود خرید مطمئن و آسانی را انجام دهند.

تامین کالا

این شرکت آمادگی دارد تا با خریداران، کارخانجات و پروژه های داخلی طرف قرار داد شود و مایحتاج و سفارشات آنان را از داخل یا خارج از کشور تامین و عرضه نماید. ظرفیت شرکتهای همکار وابسته به گروه در داخل کشور و تجربه شرکت در تامین مایحتاج و تجهیزات پروژه های کلان کشور ظرفیت های قابل توجهی را برای خدمت رسانی به مشتریان بالقوه در این زمینه فراهم آورده است.